LUKÁŠ MAREK A KAMIL MIHALÍK – ČTYŘI ČERVNOVÉ DNY NA SVAZOVÉ VODĚ

S kamarádem Kamilem jsme vyrazili na čtyřdenní výpravu na konci června. Vybrali jsme si jednu, pro nás novou svazovou vodu, kde je letos povolené chytání přes léto nonstop. Před výpravou jsme si lokalitu projeli člunem a echolotem zmapovali dno, abychom zhruba měli představu, jak to tam vypadá a podle toho si vybrali místo.

Byl silný vítr a pršelo, což bylo pro kapry ideální počasí. Zvolili jsme boilie řady Legend Range, Biosquid a z řady Suprafish, squid/scopex. K boilie jsme si vzali i vařenou kukuřici a spařenou řepku. Nachystali jsme si všechny věci, postavili bivaky a jeli jsme zakrmit a zavézt pruty. Záběry se dostavily již po čtyřech hodinách, ale bohužel pro nás neproměněné. Ráno už jsme se dočkali menších kaprů a odpoledne konečně začali brát pro nás ryby, kvůli kterým jsme tam jeli. Následovaly tři záběry za sebou a byli z toho krásní šupící o váze 13,5 kg, 13 kg a 15 kg. Rozhodně nás to hodně nabudilo a věřili jsme, že si výpravu užijeme. Následující noc přišel další šupík o váze 12,90 kg. Byla to pro nás zatím parádní výprava, která nám dávala i menší kapry a my se opravdu nenudili. Další krásný kapr, kterého jsme si připsali

na naše konto, měl váhu krásných 17,30 kg. Poslední noc se nám podařilo chytit další dva šupináče, kteří měli stejnou váhu 13,70 kg. Většinou kaprům zachutnala jedna 24mm koule Biosquidu, obalená v pastě stejné příchuti. Tímto jsme výpravu ukončili a jeli spokojeně domů. Těšíme se a přejeme si, abychom si takto vydařenou výpravu zopakovali!

Petrův Zdar a ať to pípá!

Kamil Mihalík – 17,30 kg

15 kg

Lukáš Marek – 13,70 kg

13,70 kg

12,90kg

13 kg

13,5 kg

Napsat komentář